Płatności & Wysyłka

Płatności i Wysyłka

Płatności
Za zamówione przedmioty Kupujący może zapłacić:
1. Przelewem bankowym na wskazany rachunek bankowy Sprzedającego.
2. Szybki przelew online, blik i karty – za pośrednictwem bramki płatności Przelewy24
3. Za pośrednictwem płatności PayPal

Wysyłka
1. Polska – Wszystkie zakupione produkty wysyłamy na terenie Polski Pocztą Polską przesyłką priorytetową lub kurierem, InPost paczkomaty i kurier, kurier Fedex,

2. Obrazy i koszyki wysyłamy tylko do krajów europejskich – wysyłamy tylko Pocztą Polską, albo kurierem Fedex.
Wysyłka obrazów i koszy do innych krajów proszę pisać na maila zobaczymy co da się zrobić.

3. Biżuterię, dekoracje z lnu i tekstylia wysyłamy do każdego kraju za pośrednictwem Poczty Polskiej przesyłka priorytetowa polecona.

Koszty wysyłki są podane na etapie formularza Zamówienia i można wybrać dowolny sposób przesyłki.
Prosimy o podanie numeru telefonu w formularzu zamówienia aby kurier mógł się z Państwem skontaktować w sprawie odbioru przesyłki.

Niektóre kraje spoza Unii Europejskiej pobierają opłaty celne w zależności od kwoty zakupu, które trzeba opłacić przy odbiorze przesyłki, zanim dokonasz zakupu w naszym sklepie skonsultuj się najpierw ze swoim urzędem celnym i zasięgnij informacji, by dodatkowe koszta cię nie zaskoczyły.

Czas realizacji zamówienia
1. Czas realizacji zamówienia zależy od produktu, ale zawsze staramy się wysyłać zamówienia jak najszybciej. Produkty gotowe, artystów z którymi współpracujemy wysyłamy tego samego dnia, lub na drugi dzień roboczy. Nasze firmowe produkty marki Naniby biżuteria i dekoracje są tworzone na zamówienie w ciągu 1-3 dni. Jeśli twoje zamówienie jest kombinacją gotowych produktów i produktów na zamówienie, wysyłamy przesyłkę po ok. 1-3 dniach.

Obrazy wysyłamy od 1-7 dni ze względu na czas specjalnego i bezpiecznego przygotowania przesyłki, dokumentacji celnej jeśli będzie potrzebna i zamówienia kuriera.

Czas dostawy
1. Czas dostawy jest różny w zależności od kraju i podany w przybliżeniu. Nie odpowiadamy za ewentualne opóźnienia wynikające z winy przewoźnika i dodatkowych przetrzymań przesyłek w urzędach celnych.
1. Unia Europejska i Europa – ok 4-10 dni
2. USA – ok 10-14 dni
3. Australia, Azja – ok 3-4 tygodnie

Jakiekolwiek pytania dotyczące płatności i przesyłek prosimy kierować na maila: info@naniby.com